021-65595199
tarahi-va-ejra

طراحی و اجرا

ما بر این باور هستیم که یک محصول چاپی و حرفه ای بدون داشتن یک آرم و لوگو زیبا ، تبلیغاتی کم تاثیر و حتی بی تاثیر به حساب می آید داشتن لوگویی زیبا و یا طراحی آن اولین گام در تبلیغاتی تاثیرگذار محسوب میشود. گام دوم چیدمان لوگو و اطلاعات روی کار میباشد که پرسنلی به صورت تخصصی برای رسیدن به محصولی زیبا و تاثیرگذار در طراحی و اجرای گام دوم مشغول به کار هستند. و در این قسمت مشتری می تواند طرحی که در نهایت اجرایی میشود را دیده در خصوص آن طرح اظهار نظر کند تا طرح نهایی که قابل اجرا و مورد تایید است به محصول نهایی تبدیل شود. مرحله چاپ و پس از چاپ یکی از حساس ترین و تخصصی ترین مراحل کار ماست که برای بالا بردن کیفیت در این بخش از تولید می توان به استفاده از مرکب های با کیفیت،ماشین آلات پیشرفته و پرسنل متعهد و مجرب که بر امور چاپ و پس از چاپ نظارت میکنند اشاره کرد. تیم کنترل کیفی با نظارت دقیق و کارشناسی باعث می شوند که تولیدی ایرانی برای بازاری جهانی شکل گرفته تا بتوانیم محصولات خود را به دیگر کشورها صادر کنیم.

چرا آمرتات بگ ؟

ارائه بهترین قیمت

معمولا هزینه تولید ساک دستی یا ساک های تبلیغای همیشه یکی از معضلات سفارش دهندگان بوده است ، لذا قیمت مناسب در کنار کیفیت تولید نهایی محصول یکی از مهمترین اولویت های انتخاب یک گروه تولیدی می باشد.

ضمانت کیفیت

در دنیای امروز احترام به اعتمـــاد مشتریان یکی از وظایف بنگاه ها و تولید کنندگان می باشد، لذا ما کیفیت را یک امتیاز نمی دانیم بلکه کیفیت را وظیفه خود در مقابل اعتماد شما مشتریان عزیز دانسته و خود را متعهد به تهیه و تولید یک محصول با کیفیت می دانیم.

ارتباطی راحت و نزدیک

با توجه به پیشرفت های دنیای امروز و دغدغه های فراوان افراد در جوامع امروزی ، ازنظر ما هزینه کردن زمان و پول یک راه پیچیده و غیر صحیح میباشد ، لذا ما بهترین امکانات را فراهم آورده ایم که شما سفارش دهنده گرامی نیازی به صرف زمان جهت مراجعه و پیگیری حضوری نباشد ، و شما بتوانید به راحتی از کانال های ارتباطی سفارش خود را ثبت و پیگیری نمائید و بدانید که همیشه گروه آمرتات از تولید تا تحویل کالا با دقت بالا بر سفارش شما نظارت دارد و ارزش اعتماد شما را بخوبی می داند.